
Horoskop za ČETVRTAK, 3. APRIL: Ribe DANAS povlače ZNAČAJNE poteze - rezultati ODMAH VIDLJIVI; Škorpije NE KONTROLIŠU situaciju i to im se NE SVIĐA!
Koliko će vam zvezde biti naklonjene ovog četvrtka?
3.4.2025. 6:30
Nova sezona emisije “Nikad nije kasno” počinje večeras od 21 sat na Prvoj televiziji, a ulogu sudije u prvoj epizodi imaće popularna pevačica Milica Todorović. Ona je “Ekskluziv” otkrila kakva atmosfera vlada pred početak najemotivnijeg šou programa.
Foto:Prva TV/Printscreen
17.09.2022.|08:51
- Fenomenalna je energija, volim sve te ljude koji dođu puni ljubavi prema pesmi, oni nikad nisu imali prilike da negde zapevaju.
Pored Milice Todorović u žiriju će se naći iglumac Milan Bosiljčić, koji je priznao da ga drma trema.
- Muzika mi nije strana, ali prvi put žiriram. Verujem da ću kao i ovi mladi ljudi Imati neku vrstu treme, ali izboriću se.
Glumac je otkrio da li će prema damama biti popustljiviji.
- Dame su moja slaba strana, tako da vrlo moguće da ce veći utisak da ostave na mene.
Šta su sve Milica Todorović i Milan Bosiljčić otkrili o novoj sezoni emisije "Nikad nije kasno" pogledajte u VIDEU koji sledi.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.