Vesna Zmijanac odvela CEO ORKESTAR U Dubai: Imali smo dva dana da POTROŠIMO PARE!
Pevačica Vesna Zmijanac nedavno je održala čak dva nastupa u Dubaiju.
Foto: Prva TV Printcreen
1.2.2025.|10:14
Izvor: Prva TV/S.M.
Podeli:
Vesna Zmijanac pred kamerama "Exkluziva" podelila je svoje utiske o ovoj popularnoj destinaciji.
- Fenomenalno! Bilo je 24 stepena, nema vlage, lepota, skupoća... - kaže pevačica i dodaje da je održala čak dva nastupa pred svojoj publikom u Emiratima.
- Odradili smo dve večeri, bilo je puno i bilo je mnogo lepo. Vodila sam ceo orkestar, super smo se proveli. Imali smo još dva dana vremena da potrošimo te parice - dodaje Vesna.
Nakon što je pevačica izjavila da nije oduševljena duetskom pesmom njenog zeta Relje Popovića i Nataše Bekvalac, otkrila je kako su ćerka Nikolija i zet Relja reagovali na njen komentar.
Odgovor potražite u videu u nastavku teksta.
Video Player is loading.
Current Time 0:00
/
Loaded: 0%
0:00
Stream Type LIVE
Duration -:-
1x
Chapters
descriptions off, selected
captions and subtitles off, selected
This is a modal window.
The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
"Zov Jadrana" je knjiga Milene Milošević Minje, a ono što je zanimljivo jeste da se među koricama ove knjige nekoliko puta spominje Milica Pavlović, ali i njene pesme.
Iako mnogi od nas misle da samo mi znamo najbolje kako bi trebalo da postupamo u našim vezama, ponekad je dobro poslušati savet “s' spolja”, jer je drugima lakše da objektivno sagledaju stvari i uvide neke od naših ‘slabih tačaka’.
"Sa velikim tugom obaveštavamo javnost da je danas, nakon kratke i teške bolesti, preminuo Aleksandar Saša Popović, osnivač i kreativni direktor Grand produkcije".
Iako mnogi od nas misle da samo mi znamo najbolje kako bi trebalo da postupamo u našim vezama, ponekad je dobro poslušati savet “s' spolja”, jer je drugima lakše da objektivno sagledaju stvari i uvide neke od naših ‘slabih tačaka’.
Dok trendovi godinama diktiraju potrebu za povećanjem grudi, mnoge žene odlučuju se za suprotno! Kako i zašto postoji potreba da od E korpe dobijemo B?